Zlatonka

Kapitola 8. - Plány

8. června 2008 v 21:31 | Atea
Hodně velké překvapení, že? XD No jo, šup tam s tím, když už, tak už. Děkuji Babu, že mi pomohla jako beta-reader. Doufejme, že to alespoň pomohlo. :o) Tahle kapitola je taková... jiná než předešlá. Prosím, moc prosím, o komentáře. :o)

Kapitola 7. - Hlupák

4. dubna 2008 v 16:04 | Atea
Po nehorázně dlouhé době jsem tu konečně s další kapitolou. Doufám, že se vám bude líbit, jsem jí stihla dnes :o) Ale teď tu jsem tajně xD Takže, co nejvíííííc komentářů, prosím... :o) O:o)

Kapitola 6. - Potíže

4. dubna 2008 v 16:03 | Atea
Hmm... Tak je tu new kapitolka, která se mi opět nelíbí, četla jsem si jí po sobě v úryvkách tak jednou, takže nezaručuji... Je tam chyb jak máku... ;o) xo[ xD Nj, ale rozhodně komentujte, jinak s tim seknu a přestanu zveřejňovat, kdo na to má mít pořád nervy?...

Kapitola 5. - Spojitost

4. dubna 2008 v 15:53 | Atea
Tak a je tu další kapitola ke Zlatonce. Nevím, mně se moc nelíbí, spíš vůbec, tak doufám, že vám aspoň trochu bude. Protože jsem se dneska večer nudila, co bych dělala jiného než psala? :) A samozřejmě jste mě o to žádali tak vám vyhovím,ale myslím že tentokrát budete zklamaní, avšak opravovat to?! Fakt se mi nechce xD Tak aspoň pište komentáře, ať to nepíšu na nic… =/ ;o)

Kapitola 4. - Vyřeší to kniha?

4. dubna 2008 v 15:52 | Atea
Tak je tu další kapitola, doufám že se bude líbit. :) Proto pište komentáře, i kritiku,aspoň se ponaučím.. :P

Kapitola 3. - Jsem tvé druhé já

4. dubna 2008 v 15:51 | Atea
Heh, nějak jsem se do toho dala xD Tak je tu další kapitola a s ní i nové poznatky Jamese a jeho kamarádů... Určitě napiště komentář :)

Kapitola 2. - Že by budnoucnost ?

4. dubna 2008 v 15:50 | Atea
Je tu další díl a s ním i další prosba ode mě , aby jste přidávali komentáře... :o) Snad se vám to líbí, není to moc dlouhé, napadá mě toho dost, ale musím to mít tak nějak zapojený do sebe, aby to dávalo aspoň trochu smysl. xD Tak ty komentáře, prosím. :o)

Kapitola 1. - Dárek

4. dubna 2008 v 15:49 | Atea
Tak je tu první kapitola a s ní vás tu i vítám, pokud jste si nečetli prolog, doporučuju vám to udělat - dozvíte se víc o tomhle příběhu. ;o) A ještě vás všechny prosím, aby jste přidali komentář, když to budete číst... Díky. :-)

Prolog Zlatonka

4. dubna 2008 v 15:48 | Atea
Děj : James slaví výhru jeho famfrpálového týmu a od svého nejlepšího kámaráda Siriuse dostane novou multifunkční zlatonku, která má sloužit podobně jako jejich stará zrdcátka. Sirius má u sebe též jednu zlatonku, ale ta není jako Jamesova. Ani jeden totiž netuší, že Dvanácterákova zlatonka neslouží jen k tomuto účelu. A James má další možnost jak upoutat Lilyinu pozornost a další možnosti, které ho nenechají chladným... Snad se vám to bude líbit. :o)
Hlavní postavy : James Potter , Lily Evansová , Sirius Black , Leaslie Meckiová , Jess Zayerová , Harry Potter , ...
Nevím jak rychle budu psát a jestli to vůbec bude někdo číst, snad jo... :-) Zatím a hezké čtení. :-)
 
 

Reklama