Láska až za hrob

Kapitola 4. - Nechtěná návštěva

15. dubna 2008 v 22:44 | Atea
Je tu nová kapitola, konečně. :o) Sliby se plní a já splnila. xD
Doufám, že to alespoň hodně okomentujete! Protože jestli ne hodně se naštvu! :o( Moc vás prosím o komentáře... je to důležité! ;o) Jinak, tahle kapitola se mi vcelku líbí, myslím že jsem to pokračování vyřešila vcelku dobře a doufám, že budete alespoň malinko napnutí. xD Ale nevím... to je jen můj pocit. ;o) Takže moc vás žádám o komenty! Nejméně 20! xD A jen od jedné osoby jeden xD :o) Ojíždím (asi za dvacet minut) do Alp, tak se mějte krásně, pá. ;o)
Atea

Kapitola 3. - Tak to není, Rone

4. dubna 2008 v 16:18 | Atea
Tak jsem tu s další kapitolou k Lásce až za hrob. Knečně jsem se DONUTILA něco napsat... Jelikož to bylo z donucení, nejsem s tím ani za mák spokojená... :o( Ale prosím o komentáře, jinak už na to peču a zveřejňovat to nebudu, skoro nikdo to již nečte. :o(

Kapitola 2. - Věřím mu

4. dubna 2008 v 16:16 | Atea
Tak, je tu další kapitolka, ke které budu zase požadovat co nejvíce komntářů - objektivních, prosím! :o) Doufám, že se vám bude tato kapitola líbit, já sama nevím co si o ní myslet... A doufám, že nezklamu ty, co čekali od Lásky až za hrob více... ;o) Hezké čtení... A prosím, o co nejvíce komentářů. Vaše Atea :o)

Kapitola 1. - Znovu v Bradavicích

4. dubna 2008 v 16:16 | Atea
A je tu první kapitola k mému novému nápadu, doufám, že to bude hezký hlavně pro vás, copak já, já s tím spokojená nebudu nikdy... xo) Tak vás moc prosím o komentáře, ono to vážně dost potěší... ;o) Ale šak vy to víte... xP Dík předem. x)

Prolog LAZH

4. dubna 2008 v 16:15 | Atea
Tak je tu další nový příběh ;o) Tentokrát je takový trochu nepromyšlený... Bohužel to není z doby pobertů, což mě dost štve, jenže já jsem chtěla napsat jednorázovku a napsala jsem jeden kousek (který mimochodem bude tak ke konci téhle povídky xD) a řekla jsem si ,že je to vcelku dobré, tak že napíšu celý xD Tak snad se to bude líbit... Nevím... ;o) Dyžtak okomentujte. ;o) Pls...
 
 

Reklama