Kostky jsou vrženy

Kapitola 2. - Upíří vláda 2/2

5. dubna 2008 v 11:35 | Atea
Holt jsem se smířila s tím, že tahle kapitolovka jednoduše nebude oblíbena :o) Nu což, baví mě a myslím si, že zas tak strašná nebude - časem. Příští kapitolou by to mělo vzít (jak jsem již řekla) větší spád, odrazový můstek. :o) Takže vás prosím, komentujte... Já jen... každý potřebuje kritiku :o) No, tak předem dík xD Jinak, Zlatonka bude zítra. :o)

Kapitola 2. - Upíří vláda 1/2

5. dubna 2008 v 11:34 | Atea
Jelikož jsem napsala kapitolu tradičně děsně dlouhou, nevejde se mi sem. =o/ Proto jí musím udělat na dvě půlky, jako předchozí. A to jdem se snažila to vtěstnat co nejvíce! =o/ Nojo, tak aby jste pořádně komentovali, nechám tu jen první půlku a druhou dodám až... to tu bude POŘÁDNĚ okomentované. :o) Tahle povídka mě totiž bbaví zatím nejvíce a přestože je to zatím jen samé divné vysvětlování, v další kapitole by to mělo vzít již jiný spád :o)

Kapitola 1. - Dům vyvolené 3/3

5. dubna 2008 v 11:06 | Atea
Tak, je tu konečně dokončení první kapitoly, nevím jestli se vám bude líbit, moc jsem si to po sobě nečetla a strašně se mi pletli ména Leslie a Annie, tak se nedivte jo xD Doufám, že se to bude aspoň trochu líbit, jsem s tím celkem spokojená, nevím no... ;o) Pište prosím komentáře :o)

Kapitola 1. - Dům vyvolené 2/3

5. dubna 2008 v 11:05 | Atea
Bohužel jsem to stihla jen tak nějak trochu na 3. část si budete už vážně muset počkat až přijedu... ;) Tak pište komenty, tahle část by měla už být lepší než ta předchozí... Snad xD

Kapitola 1. - Dům vyvolené 1/3

5. dubna 2008 v 11:04 | Atea
Tak a je to XD Nestihla jsem to , takže to bude půlka z kapitoly, tu druhou dopíšu až přijedu z lyžáku… Asi zešílím o té doby! xD Mamka mě vyhazuje,tak jsem to musela rychle aspoň nějak obratně ukončit. Snad se to bude líbit, i když ten začátek je dost otřesném tak do poloviny =/ Tentokrát to je ještě horší než jindy… xD Tak pište komenty x)

Prolog KJV

5. dubna 2008 v 10:58 | Atea
Rozhodla jsem se začít psát další příběh, myslím že tenhle bude dost dlouhý ,ale mohl by být i vydařený, ovšem pokud se mi povede sepsat moje myšlenky do jednoho malého uzlíku, což je často dosti těžké... Tak uvidím a vy snad také ;) Doufám že se to bude hezky číst, zatím ;) :)
 
 

Reklama