Já, jenom já...

5. dubna 2008 v 14:54 | Atea
Krása člověka je v jeho duši. Neodsuzuj proto lid dříve, než jsi ho poznal, neboť by jsi mohl ty zůstat tím postrádajícím krásu.. - By me.
Nezáleží na tom jakým jsem člověkem navenek. Ať někdo říká, že krásu postrádám či ne, jak to může vědět? Vždyť mě nezná. Dokážete z téhle fotky usoudit jaká jsem? Ne. Buďte rádi, já jsem mrcha... ;o)
Ale přesto, kdyby někdo chtěl objasnit, kdo já vážně jsem, může si to přečíšt. Já vám v tom bránit nebudu a nepotřebuju.

Člověk s malou výškou, střední tíhou a trpící myšlenkou své dost velké tloušťky. Tenhle člověk se nemá rád, neboť ví, kolik chyb napáchal a nechtěl. Ale což, neměl to dělat. ;o) Je mu teprve 13 a dokázal toho tolika zničit. Nemožné. Žije kdesi ve Východních čechách, v malém městečku Žamberk. Přestože je tu až příliš lidí, s kterými si nemá co říci, vyhovuje mu to.
Hmm, nebaví mě říkat mu jako kdyby to byl kluk. Budu tedy říkat jí/její...
Její povaha je dost zvláštní. Optimistika, joo to je. :o) Ale tak protivného, rýpavého, drzého, ironického, arogantního člověka těžko potkáte. Není to nic, čím by se lidé měli chlubit. Přestože jí to mrzí, nijak to nemění, asi neví jak? Je to těžké, pokud jí neznáte. Já se vždy směju jejímu smíchu, to je něco strašného :o) Má vysoký hlas a hodně lidí to přirovnává k morčeti, které žadoní o potravu, či ke kryse.
Její pozitivní stránkou však je, že si dokáže ze sebe dělat srandu. Ale dost často si také nějakou narážku vezme až příliš osobně. To je prostě děsný člověk. Všechno v sobě tak dlouho dusí, dokud nepraskne a pak je to mazec. Nedokáže mluvit, dokáže pouze ječet, spíše však mlčí. Nezapojuje se a má ráda samotu. Stydí se, často a hodně. Nedokázala jí toho zbavit ani čokoláda, po které tedy dost prahne (je to vidět). Je to až příliš velký introvert...
A pro co žije? Dost jí trápí, že tolik času prosedí u počátače, poslední dobou však začíná žít. Konečně! Žije pro psaní. Pro sny, v které doufá a pro fantazii, která jí vše ukáže jinak. Přemění realitu na něco hezčího. Otázkou je, zda je to výhoda? Co když se jednou probudí... chudák holka.
Tím se dostáváme k další vrstvě její povahy. Je velmi sebelítostivá. To jí vadí nejvíce. Ne že by chodila po městě a říkala ,,Já jsem takový chudák.'', ona si v duchu ubližuje. Nadává si, zesměšňuje se a trpí - naschvál! A přesto si stále říká jak by si všichni oddychli, kdyby tu nebyla. Směšné? Myslím, že tímhle trpí hodně lidí. Ale co jí budete vysvětlovat. Má svou hlavu. Často ustoupí, jen aby nemusela křičet a hádat se. Nesnáší hádky. Je jí to líto.
Co víc k ní říci? Myslím, že pokud budete její blog navštěvovat, poznáte jaká je, či alespoň pro co žije...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ... ... | 5. dubna 2008 v 21:07 | Reagovat

Když jsem četla tenhle článek, měla jsem pocit, že je o mě. Tenhle blog bude určitě fajn, fržím pěsi.

2 Janička Janička | Web | 5. dubna 2008 v 21:43 | Reagovat

Mluvíš mi z duše. Strašně se mi na tobě libí jak si, inteligentní a zároveň puberťačka... Zní to trochu divně, ale je to tak. Jsi neuvěřitelně sympatická :)

A nic si nedělej z vysokýho hlasu, já ho mám taky xD A DĚSNĚ se směju.

3 Básnířka S. Básnířka S. | Web | 5. dubna 2008 v 22:14 | Reagovat

Přesně jako Janička, z něčeho ještě vyrosteš;o)

jinak bezva emo fotka=D *škrtíc emaře*

4 Peggy Peggy | Web | 6. dubna 2008 v 13:24 | Reagovat

Hm, tak v něčem se s tebou shoduju :DDD I když bych byla - stejně jako ty, jak jsem pochopila - radši, kdyby to tak nebylo...

5 Atea Atea | 6. dubna 2008 v 16:37 | Reagovat

... >> Díky za důvěru, jinak jsem ráda, že je nejsem sama...

Janička >> Z hlasu si nic nedělám, spíš ta povaha... jinak, sympatická moc nejsem, ale nevadí xD

Básnířka >> Já nejsem EMO!!! :D A tahle fotka ještě méně. :o)

Peggy >> Ano, to opravdu ano... :(

6 Merisa Merisa | Web | 6. dubna 2008 v 16:56 | Reagovat

V některých věcech se poznávám... jednou mi v testu vyšlo, že jsem extrovert s introvertním myšlením xD Ale mě jsi sympatická. Obvykle o sobě lidé píší jenom to nejlepší, aby je ostatní nekritizovali. Podle mě je lepší napsat pravdu, ale ne si nadávat. Vždyt nikdo není dokonalý a každej má svoje mouchy :)) Myslím, že jsi skvělá holčina a navíc optimistka ;) To jsu taky, až to některý štve :D Jen tak dál ;))

7 KiVi KiVi | Web | 9. dubna 2008 v 21:41 | Reagovat

velká tloušťka??????? VELKÁ TLOUŠŤKA? Víš co jsi se vycpat....seš hubená...prostě akorát...žádný špeky nemáš máš plochý břicho úpe pohoda a víš co? Na to že ti je 13 máš velký kozy...to je děsně nefér! mě je 15 a mám lentilky pod kobercem....ale už to není tak strašný xD a jinak ten smích.....to kámoška mi říká že jí připadá že sem spolkla píšťalku nebo foukačku či co...takže super kompliment xD z toho si nic nedělej :) jinak moje nejlepší kámoška taky trpí sebelítostí....furt říká jakej je chudák jak je hnusná blbá.... no já jí to nevymlouvám xD ostatní kámošky za ní běhaj a říkaj jak je úžasná ale to já ne...já jí řeknu pravdu třeba když bude mít naprosto příšerný triko nebo účes...ono to je taky často o tom, že je celkem namyšlená...ale ne v pravym slova smyslu...já nevim jak to popsat ale myslim že jí seš celkem podobná :) akorát že ty si hubenější xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.